KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12409472

nr 1240 9472

Akvarell

Gunilla Annwall, blomsterstilleben, Signerad. Motivet: 74x54

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 11 mars 2019
kl 20:50:45